di. dec 5th, 2023

ROOSENDAAL – Een domper bij de start van het stookseizoen: de gemeente Roosendaal heeft drie gebouwen in de eigen vastgoedportefeuille zitten met een rood energielabel. Daar tegenover staan vijf gebouwen met een groen energielabel, blijkt uit gegevens van adviesbureau Republiq die deze site heeft geanalyseerd.

Het gaat daarbij om zogeheten ‘maatschappelijk vastgoed’ dat gemeentebezit is: van het stadhuis tot het zwembad en van scholen tot culturele centra. In heel Nederland zijn er ongeveer duizend van zulke gebouwen met een rood energielabel — meer dan een kwart van al het gemeentelijk vastgoed met een energielabel. Die drukken, al naar gelang de vastgelegde gasprijs, op de begroting van de gemeente, of van bijvoorbeeld de school of sportclub die van het gebouw gebruik maakt.

Lees meer bij de bron: https://www.bndestem.nl/roosendaal/stoken-op-kosten-belastingbetaler-zeker-drie-openbare-gebouwen-in-roosendaal-hebben-rood-energielabel~af1d290b

Spread the love

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *