ROOSENDAAL – In de Wethouder Lanenstraat is woensdagochtend een dode man gevonden. Hij lag in een plas bloed, vlakbij het Cruijff Court. Hulpdiensten waren snel ter plaatse, maar reanimatie mocht niet baten. De politie heeft de omgeving ruim afgezet, vooral vanwege de nabijgelegen scholen, om te voorkomen dat kinderen worden geconfronteerd met het schokkende tafereel.
De politie doet uitgebreid onderzoek, waarbij onder andere sporen worden onderzocht en een auto in de buurt onder de loep wordt genomen. Het is nog onduidelijk wat er precies is gebeurd en wie de man is. Buurtbewoners hoorden eerder op de avond lawaai, maar verder is er nog weinig bekend over de toedracht.
Lees meer op »» https://www.bndestem.nl/roosendaal/dode-man-gevonden-in-plas-bloed-in-roosendaal-omgeving-zeer-ruim-afgezet~a5434e2e/